Reportáž 08.02.2019 Big Boss - HELLMAGAZINE

Prejsť na obsah
17.02.2019 • Dominika Šimová • Pavel Šimo (foto)

BIG BOSS, RAMCHAT, I.N.R.I.


08.02.2019 Klub Tartaros, Banská Bystrica


Legenda CZ/SK scény, Big Boss, opäť navštívil Slovensko. Tento krát nie s kapelou Root, ale jeho projektom Big Boss Band. Samozrejme, že sme si túto udalosť nemohli nechať ujsť.

Tartaros v Banskej Bystrici otvoril svoje brány a privítal fanúšikov, ktorí sa už tešili na večerný trojboj v podaní blackových I.R.N.I., pohanských Ramchat a legendu, maestra menom Big Boss. Koncert otvorila miesta zostava I.R.N.I., ktorých som videla po prvý krát a priznám sa, že ma veľmi príjemne prekvapili. Sú to predsa ešte len mladíci, no ich vystúpenie bolo v podstate dokonalým „otvárakom“. Pôsobili veľmi sebaisto a nebojím sa použiť slovo profesionálne. Len tak ďalej chalani! Ramchat snáď už u nás netreba nikomu predstavovať. Na naše pomery je to záruka kvality v kombinácií s vkusom a zmyslom pre detail. Sekalo im to na parádu! Na vystúpenie Big Bossa a jeho kapely som sa mimoriadne tešila. S týmto projektom som ho videla po prvý krát a rovno dodám, že dúfam, že to nebolo naposledy. Výborné! Jednoducho výborné vystúpenie. Big Boss je pán spevák a umelec. Spieva mu to stále neuveriteľne. Som veľmi rada, že som ho mohla zažiť aj s touto kapelou.

Výborná akcia v podstate na úvod nového roka. Výdatná porcia hudby a výbornej nálady. Trojica úplne odlišných kapiel spojených skvelou náladou a skvelými fans. To bol druhý februárový piatok v banskobystrickom klube Tartaros. Kto nebol, môže len a len ľutovať.
Návrat na obsah