Recenzia 19.04.2023 Ace of Spades - HELLMAGAZINE

Prejsť na obsah
Alan Rohan

ACE OF SPADES - Born To Booze, Live To Sin (CD Digipak)2023 (Cleopatra)


Lemmyho chráněnec, Alan „Boomer“ Davey, dal dohromady tento ohromující koncert jako vzpomínku na legendárního krále rychlosti, Motörhead! Z toho vzniklo i toto live album které Cleopatra vydala na LP/CD.

V kapele je na šestistrunku Neil Archer, který spolupracoval s Robertem Plantem, a leštič kůže Gary Bowler, který hrál v kapele Würzel přidružené k Motörhead!

Obsahuje zabijácké verze klasických skladeb Motörhead „Ace Of Spades“, „Overkill“, „Bomber“ a mnoho dalších!

Alan Davey sdílel tuto myšlenku ohledně show na sociálních sítí. „Neměl jsem v plánu udělat britské turné Ace of Spades jako své jediné, než jsem emigroval do Ameriky, ale jakmile se rozneslo, že jedu tuto šňůru, dostal jsem stovky zpráv od fanoušků Motörhead, kteří mi říkali, a žádali mě, abych toto udělali. Aby mohli ještě jednou zažít ten charakteristický zvuk Lemmyho. Lemy říkal mnoha lidem, že jsem jediný, kdo dokáže ocenit, a fvytvořit jeho zvuk a styl. Nechtěl jsem zklamat fanoušky Lemmyho vzpomínce, a tak jsem udělal turné s dvaceti zastávky. Byl to obrovský úspěch. Někteří lidé během koncertů plakali a ukazovali, jak moc je Lemmy milován. RIP BassBrö."

Vysoce kvalitní koncertní tour, s čistým a propracovaným zvukem dalo výsledek Born To Booze, Live To Sin – A Tribute Motörhead, zabijácké koncertní album, které vychází na všech hlavních formátech včetně CD a vinylu 3. března. Jako speciální ukázka je úvodní číslo setu, brutální „Iron Fist ,“ vychází jako samostatný digitální singl.

Tak tohle je paráda, nejsem až tak milovníkem cover kapel, atd...., ale toto poděkování, tak to je něco. Poslechnout album lze z přidaného odkazu. A LP, no jedna báseň.

Iron Fist
Stay Clean
We are the Road Crew
Leavin Here
Iron Horse/Born to Lose
Limb from Limb
Tear ya Down
Keep us on the Road
Step Down
No Class
Bomber
Live to Win
Lawman
Train Kept a Rollin
Shoot you in the Back
Stone Dead Forever
Dirty Love
Ace of Spades
Overkill

Návrat na obsah