Recenzia 02.02.2023 Antigod - HELLMAGAZINE

Prejsť na obsah
Alan Rohan

ANTIGOD - Messtery CD 2023 (MetalGate)


Pro připomenutí, ANTIGOD tvoří ostřílení borci, kteří mají mimo jiné zkušenosti z kapel jako Dead Carnage či Disfigured Corpse. V roce 2013 debutovali skvěle přijatou deskou "The Masquerade", po které následovala další dvě alba "Wareligion" a "W.R.A.T.H." (obě vydaná u MetalGate). Na těch již působil zpěvák Chymus, který však v roce 2021 Antigod opustil, což vedlo ke vzniku současné sestavy. Kontakty ale nezpřetrhal, naopak, na novince je podepsán pod texty a designem CD.

V prvé řadě vám tedy představujeme ústřední vizuál obalu "Messtery", který, na rozdíl od minulých desek, pochází tentokráte z dílny Maestra Chymuse.

Začínáme na hudební frontě, kde společně načneme novou kapitolu havířovské thrash-deathmetalové úderky ANTIGOD. Nová sestava, nová energie a především nová deska "Messtery" s třináctkou skladeb poctivého nářezu, který fanoušky rozhodně nezklame.

Tolik na úvod našeho zpravodajství stran tohoto titulu, přičemž dalších detailů se jako obvykle dočkáte v následujících týdnech. Nezapomeňte proto sledovat naše informační kanály!

Album Messtery sebou nese mírnou rozličnost, a to nejen ve zpěvu. Jak je avízováno o řádky víše, ale i tempem a nasazením. Ač byse jevilo že zmelodičněli, tak ono by se nechalo spíše říci. Antigod přináší s novým albem zmelodičnění do hutného nářezu. Opět se předvedli v tom nejlepším, a laťka pro tuto skupinu byla opět posunuta o dva stupně víše.

Je to šleha, která osloví nejen posluchače death metalu a thrash metalu.

Martin - vocals
Pedy - guitars, vocals
Yabback - guitars
Krčak - bass
Ferenc - drums

Vydavatelství: MetalGate Records
Producent: Antigod, Martin Roženek
Mix: Martin Roženek / Southock Recording Studio
Mastering: Martin Roženek / Southock Recording Studio
Album art: Tom F. Hanzl

Plaguearth
Fractured and Torn
Existence Cancelled
Chaoswomb
Hoax Dominion
Insidious
Truth Disjointed
Resignation
Combat Singularity
Hedonic Era
Misology
Hidden Enmity
When the Peace Forges a War

Antigod | Have The Munchies
The Masquerade
Wareligion
W.R.A.T.H.
Messtery

Návrat na obsah