Rozhovor 04.05.2024 E!E - HELLMAGAZINE

Prejsť na obsah
Alan Rohan

BOŘE!EKNa South of Heaven dorazí i punková stálice E!E. S Boře!ek jsme dali nevážně vážný rozhovor.


 

Alan – Ahoj bando. Kdy jste se dozvěděli o tomto festivale?


Boře!ek – Zdarec Alane. Dlouho sme se neviděli. Dozvěděl sem se až od našeho člověka co se stará o koncerty, což je basák Motlík. Pryč s managerama!

Alan – Když jste se o festu dozvěděli, koukli jste i na předešlé ročníky? Nebo South of Heaven mapujete dýl?


Boře!ek  - Fakt až teď. Nějak tam nezapadáme, ale určitě to bude zajímavý osvěžení pro účastníky. Nicméně webový stránky i grafika plakátů jsou fajn.

Alan – Čeče bejvalej více jak 30 letý kamaráde, to bys koukal kolik metalistů na vás bude klepat mařenu, no uvidíš.


Alan – Tuto otázku pokládám pokaždé, u každého ročníku, tak ji položím i vám. Už jste hráli někdy v lomu? Co na to říkáte?


Boře!ek  - Ne, takže to bude zřejmě bod z – lomu.

Alan – Prozraďte nějaké zajímavé místa kde jste si už zahráli koncert, nebo festival. Třeba vlak, letadlo, loď, strž .....?


Boře!ek  - Dost akcí je třeba v lese a nebo sme hráli v holešovickym přístavu na lodi. Ve vlaku či tramvaji by mi drncaly hlasivky a bubeník Spejbl se bojí vejšek, takže ani letadlo nepřipadá v úvahu.
 

Alan – Od začátku roku 2024 uběhlo pár měsíců, takže co u vás nového, zajímavého? Album, změna v sestavě atd ....?


Boře!ek  - Bohužel momentálně marodí kytarista Stawy, tak máme náhradu Zdeňka z Nástroje snahy. Věříme, že se do festu uzdraví a odehrajem v současné sestavě. Jak víš, původní neni. Nějak  se zdravotně rozpadáme.

Alan – Na South of Heaven přivezete co? Myšleno v repertoáru? A nebo i pokud s sebou povezete nějaké překvapení, ven s tím.

 
Boře!ek  - U nás je celkem problém propasovat do setu nějaký nový věci. Fanoušci chtěj prostě ty starý známý věci. Ale jednu skladbu z nový desky tam máme a zapadla myslim výborně. Jinak co po Bakčovy hraje kytaru Robin Davídek z kapely Doktor P.P.(dříve např Krucipysk) dal tomu novej rozměr a víc rokenrollu.

Alan – Co děláte když nehrajete?


Boře!ek  - Chlastáme a zahradničíme. A chodíme do normální práce aby sme se neuchlastaly.

Alan – Váš kout, vaše domovina – jak se vám tam hraje? A nějakou perličku můžete říci/napsat?


Boře!ek  - Naše domovina je už celá republika. Ale např. kousek od Příbramy kde jsme vznikly sme kdysi hráli na nějaký svatbě a podroušenej bubeník Spejbl zapomněl paličky. Tak si pučil na hotelu od kuchaře vařečky a odehrál to. I babičky novomanželú nakonec pogovaly.  

Alan – Bylo by něco, co na sebe prásknete, a nikde jinde jste to ještě neřekli, nebo nenapsali?


Boře!ek  - Třeba, že na takle praštěný otázky sem ještě neodpovídal.....?

Alan – Na co (nač), nebo na koho se na festivale South of Heaven nejvíce těšíte?


Boře!ek  - Na pivo a kořalku.

Alan – Díky za rozhovor pro nás a pro návštěvníky festivalu South of Heaven. Uvidíme se na pódiu. Se mnou určitě, já jsem ten co to vše uvádí a v čas vás z pódia vyžene kvůli prostoru pro další kapelu.


Boře!ek  - Stim na rozdíl od jinejch kapel nemáme problém. Tohle dodržujem. Fesťák má mít program a spád. Vysírat se, co ještě chci zahrát a preludovat můžu na solo koncertě.

Čus a rád tě spolu s metalovejma fanouškama uvidim.

 
Návrat na obsah