Recenzia 01.03.2023 Pavel Bošek - HELLMAGAZINE

Prejsť na obsah
Alan Rohan

PAVEL BOŠEK - Egoprojekt CD 2022 (vlastním nákladem)

 
Nadšení jednoho šílence do několika hudebních nástrojů, vlastní hudba, vlastní text, neot?

Pustil jsem se do projektu/nápadu/pokusu?,co  mi leží v hlavě už sedm let. Možná mě k tomu dokopal koronáč, protože už nemůžu nekoncertovat, neradovat se, nicnedělat. Rozhodl jsem se, že do všeho půjdu sám. Bicí mám za sebou‼️ Děkuji Michalovi Janečkovi z nahrávací studio FRANZ KAVKAZ Bude to rokenrol jako prase! Chaie se to nedotkne, ten jede dál... Držte palce, díkec!

Pavel Bošek není neznámá postava v hodební sféře. Pokud jsem kdykoliv dělal zmínky o skupině Chai ve které Pavel působí jako frontman, skladatel, textař atd..., vždy byla velká odezva s fans základny, i mimo ní. Toto je projekt mimo tvorbu kapely Chai, a jak Pavel napsal (citace o pár řádků víše) je zde něco naprosto jiného. Při povídání a rozhovoru do kabelové  Tv FILMpro se zmínil, že uvažuje i o koncertování s tímto projektem. Takže by dal dohromady nějaké ty další muzikanty, a sem tam by Egoprojekt představili živě.

Označení melodický punk není až tak na místě, spíše se jedná o formu alternativního rocku s příměsí punkového smýšlení. Skladby i album sklidilo i několik úspěchů, kde vypíchnu jeden za všechny. Skladba Ruleta byla označena motivační písní pro onkologické pacienty. Ano za mě dobrá. Momentálně tedy Pavla Boška s Egoprojektem pozvati na koncertování nemůžete, maximálně pokud by přijel s klasickou kytarou (španělkou) a odehrál akusticky, no i to je možnost. Spíše Egoprojekt podpořte zakoupením nosiče, tím dáte na jevo Pavlovi váš zájem, aby začal pracovat na dalším albu, a sehnal hráče na živé vystupování.

Pavel Bošek – kytary, bicí, zpět, texty, hudba

Intro
Umělci
Ruleta
Dovolelenka
Pouto
Naše biorytmy
Tuli pán
Snad zůstávám
To v rádiu nebudou hrát
Z cizí planety
Hledám místo na Zemi
Outro
Návrat na obsah